Menu

Діагностика ноутбука в Івано-Франківську

14/03/2018 - Ремонт ноутбуків
Діагностика ноутбука в Івано-Франківську

Висока продуктивність та витонченість сучасних ноутбуків робить їх дуже вразливими в плані поломок. Такі апарати вимагають грамотності та обережності в експлуатації. Якщо у Вас не працює ноутбук, і Ви не знаєте кому можна довірити ремонт – звертайтеся до нас, в сервісний центр Technoten, адже діагностика ноутбука і ремонт цього складного девайса повинні проводитися тільки досвідченими фахівцями.

Діагностика ноутбука. Етап №1. Як Ви можете прискорити процес

Найчастіше прискорити процес діагностики може сам власник ноутбука, шляхом сприяння. А саме:

Згадати або уточнити, що відбувалося з апаратом безпосередньо перед поломкою. Можливо, були якісь надмірні навантаження на систему, падіння, удари, проникнення рідини і т.д;

Згадати проводилася раніше діагностика і ремонт ноутбука, в тому числі самостійно;

Як давно робили повноцінну чистку ноутбука та переустановку операційної системи на ноутбуці.

Діагностика ноутбука в Івано-Франківську – Етап №2. Задачі фахівця

На цьому етапі відбувається безпосередньо діагностика ноутбука і тестування всіх його елементів. У нашому СЦ працюють майстри з досвідом роботи строго від 5-ти років. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому діагностика ноутбуків в СЦ Technoten завжди проводиться повноцінно і з особливою ретельністю. Ми займаємося роботами будь-якого рівня складності.

Тривожні дзвіночки, або в яких випадках потрібна діагностика ноутбука:

Які ноутбуки ми ремонтуємо

Спеціалісти сервісного центру Technoten ремонтують ноутбуки всіх виробників, а саме:

Безкоштовна діагностика ноутбука. Умови акції:

Послугою «Безкоштовна діагностика» можуть скористатися всі клієнти, при наявності купона. Після першого звернення клієнта – діагностика техніки безкоштовна завжди. Після визначення несправності, наші менеджери зв’яжуться з Вами для узгодження подальших дій. Ми використовуємо тільки якісні деталі для ремонту ноутбуків, тому і на гарантію не скупимося – 6 місяців на всі види робіт.