Menu

Чистка ноутбука в СЦ Technoten

14/03/2018 - Ремонт ноутбуків
Чистка ноутбука в СЦ Technoten

Напевно Ви помічали, що під час роботи у Вас гріється ноутбук. Це відбувається тому, що чіпи на його платі виділяють багато тепла. Щоб апарат не «згорів», в ньому передбачена система охолодження. Принцип її дії дуже простий – трубки радіатора проходять через основні чіпи на платі і ведуть до вентилятора, який все гаряче повітря видуває через спеціальні отвори в корпусі. Згодом в радіаторних гратах і вентиляторі накопичується пил, термопаста, якою змащуються місця контакту чіпа з радіатором, пересихає, а термопрокладка зношується. Гаряче повітря не відводиться і температура дуже швидко досягає критичної позначки. Своєчасна чистка ноутбука від пилу – запорука його стабільної роботи.

Як часто потрібно робити чистку ноутбука?

Чистку ноутбука з заміною термопасти необхідно робити не рідше, ніж раз на рік, в ідеалі – раз в 6 місяців, особливо це актуально в жаркий період року.
Перші тривожні ознаки:

  1. Гріється ноутбук;
  2. Ноутбук сильно шумить під час роботи;
  3. Ноутбук повільно працює;
  4. Вимикається ноутбук.

Якщо Ви помітили щось подібне, це означає що система охолодження не виконує своїх функцій і настав час зробити чистку ноутбука в сервісному центрі.

Чим загрожує перегрів ноутбука?

Якщо своєчасно не робити чистку ноутбука, то в результаті апарат просто вийде з ладу і цього не минути. При постійному перегріванні ноутбука, чіпи та мікросхеми на його платі просто «згорають». Запам’ятайте! Ремонт материнської плати, в тому числі, заміна відеокарти в ноутбуці, коштує в 8-10 разів дорожче, ніж чистка ноутбука.
Як і де можна зробити правильну чистку ноутбука від пилу?

Якщо у Вас є досвід, та необхідний інструментарій, то, звичайно ж, Ви можете зробити чистку ноутбука та ремонт кулера ноутбука самостійно. Але, якщо Ви не фахівець, то ласкаво просимо в СЦ «Technoten» на чистку ноутбука в Івано-Франківську. В нас працюють майстри з досвідом роботи не менше 5-ти років. Ми виконуємо ремонт ноутбуків в Івано-Франківську будь-якого рівня складності, чистку ноутбука від пилу, в тому числі.

Чистка ноутбука включає:

розбирання, демонтаж системи охолодження;

очищення стисненим повітрям від пилових частинок;

заміна термопасти в ноутбуці та термопрокладки;

змазка кулера;

стрес-тест ноутбука

видача готового пристрою клієнту, а також поради стосовно правильної експлуатації та обслуговування.

Скільки коштує чистка ноутбука в Івано-Франківську? Який термін гарантії?

Чистка ноутбука від пилу в СЦ «Technoten» коштує 455 гривень. Гарантія на чистку ноутбука – 6 місяців. Наші фахівці зроблять повноцінну чистку ноутбука з заміною термопасти в стислы сроки.
Нам можна довыряти.

У сервісному центрі Technoten ми обслуговуємо ноутбуки наступних марок:

Ремонт ноутбуків Toshiba

Ремонт ноутбуків HP

Ремонт MacBook

Ремонт ноутбуків Sony

Ремонт ноутбуків Dell та інші.