Menu

Ремонт корпуса ноутбука

19/03/2018 - Ремонт ноутбуків
Ремонт корпуса ноутбука

Заміна та ремонт корпуса ноутбука в Сервісному Центрі Technoten

Ви не уявляєте своє життя без улюбленого ноутбука? Адже це так зручно: склали «крихітку» в сумочку і хоч на край світу з ним. Але краса, легкість і витонченість – це лише одна сторона медалі, є й інша – сьогодні, замість міцного металу, ноутбуки виготовляють з легкого пластика, а кріплення стають все тонкішими. Тому користувачі все частіше стикаються з такими термінами, як: “ремонт петель ноутбука”, “заміна ..” і “ремонт корпусу ноутбука”.

Ремонт петель ноутбука та заміна корпуса ноутбука. Причини поломки

Петлі – це елементи, що обертаються навколо своєї осі, які фіксують кришку матриці (екрану) і завдяки яким ноутбук закривається та відкривається. Причини, які можуть привести до заміни корпусу ноутбука і ремонту кріплень ноутбука:

Чому так важливо довіряти ремонт петель та корпуса ноутбука лише фахівцям?

В інтернеті можна зустріти безліч підказок, як замінити петлі на ноутбуці самостійно, але при складанні та розбиранні висока ймовірність пошкодити внутрішні елементи пристрою.

Сервіснbq Центр Technoten проводить діагностику несправності і подальший ремонт корпусу ноутбука, в тому числі заміну і ремонт петель на ноутбуці. У нас розумні ціни. Запчастини закуповуються тільки у перевірених постачальників. “Китай” – не поважаємо.

Сервісний центр «Technoten» – компанія зі значним досвідом роботи. Ремонт ноутбуків, ремонт телефонів дрібної побутової та іншої техніки в Івано-Франківську – це до нас.

Які ноутбуки ми ремонтуємо:

Безкоштовна діагностика ноутбука. Умови акції:

Послугою «Безкоштовна діагностика» можуть скористатися всі клієнти, при наявності купона. Після першого звернення клієнта – діагностика техніки безкоштовна завжди. Після визначення несправності, наші менеджери зв’яжуться з Вами для узгодження подальших дій. Ми використовуємо тільки якісні деталі для ремонту ноутбуків, тому і на гарантію не скупимося – 6 місяців на всі види робіт.