Menu

Ремонт роз’єму ноутбука в Івано-Франківську

19/03/2018 - Ремонт ноутбуків
Ремонт роз’єму ноутбука в Івано-Франківську

Звичайно ж, всі ми прагнемо акуратно обходитися з дорогим обладнанням, але іноді трапляються непередбачувані ситуації, що ведуть до поломок. Наприклад, Ви залишили ноутбук заряджатися, а хтось проходячи повз, зачепився за дріт і пошкодив його. Від подібних випадків ніхто не застрахований. Наші фахівці завжди готові допомогти в ситуаціях, пов’язаних з ремонтом ноутбука, заміна та ремонт роз’єму ноутбука – не виняток.

Тут важливий один момент – ніколи не довіряйте ремонт гнізда ноутбука любителям. Адже від цього безпосередньо залежить працездатність всього Вашого апарату. Заміну роз’єму живлення ноутбука повинен виконувати досвідчений майстер!

Але є нюанс, подібні симптоми можуть бути викликані й іншими несправностями, наприклад зарядного пристрою. У такій ситуації потрібен ремонт блоку живлення ноутбука або заміна кабелю зі штекером. У будь-якому випадку, радимо звернутися до фахівців. Повна діагностика ноутбука дозволить визначити в чому «корінь усіх зол» і які саме елементи вийшли з ладу.

Якщо гніздо зламане але апарат заряджається, чи можна не робити ремонт гнізда ноутбука?

Зверніть увагу! При подібних несправностях живлення в апарат подається неправильно, що може спровокувати ряд поломок, які вже не виправити за допомогою одного лише ремонту роз’єму ноутбука. У зоні ризику знаходяться елементи в ланцюзі живлення, акумулятор, зарядний пристрій і т.д. Тому вкрай важливо, як можна швидше провести ремонт гнізда живлення ноутбука.

Ремонт роз’єму ноутбука. Як це відбувається в «Technoten»

До того, як почати безпосередньо ремонт роз’єму ноутбука, майстер акуратно розбирає апарат і проводить діагностику, щоб визначити, чи дійсно необхідний ремонт саме гнізда зарядки ноутбука;

Потім випаюється несправне гніздо і готується місце для нового, щоб ремонт роз’єму ноутбука був ефективним.

Далі відбувається безпосередньо заміна роз’єму живлення ноутбука.

Апарат збирається і кілька годин тестується, щоб підтвердити, що ремонт гнізда ноутбука пройшов успішно.

Під час ремонту роз’єму ноутбука велике значення має кваліфікація майстра. У цій справі мало загальних знань по «анатомії» ноутбука, потрібно розуміти, як правильно проводити пайку в конкретному пристрої. Спеціаліст повинен знати і враховувати всі дрібниці!

В сервісному центрі «Technoten» Ви можете розраховувати, що ремонт гнізда ноутбука буде проведений в короткі терміни і за розумною ціною. А також:

Сервісний центр «Technoten» – компанія з багаторічним досвідом роботи по ремонту комп’ютерної техніки. Нам можна довіряти.

Телефонуйте нам і отримаєте безкоштовну консультацію.