Menu

Видалення вірусів

20/03/2018 - Програми
Видалення вірусів

Видалення вірусів в Івано-Франківську

Використовуючи новітні технології діагностики вірусної активності, фахівці Сервісного центру ТехноТен встановлять на Ваш комп’ютер програмне забезпечення, яке захистить Ваш комп’ютер від вірусних атак або позбавить від шкідливих наслідків їх впливу на систему. У разі якщо шкідлива програма завдала серйозної шкоди, можливе перевстановлення операційної системи з відновленням втрачених даних або, при необхідності, терміновий ремонт комп’ютера.

Що таке комп’ютерні віруси? Як антивіруси справляються зі своєю робою? Звідки найбільш висока ймовірність “підхопити” вірус і як вилікувати заражений комп’ютер? Які віруси найнебезпечніші і який антивірус найкращий? Відповіді на ці всі питання Ви зможете отримати від фахівців нашого СЦ.

Перші признаки того, що комп’ютер заражений вірусом – це нестабільна його робота!

Якщо Ваш комп’ютер часто висне і поводиться неадекватно, то причиною цього часто є віруси. Наприклад, до Вас зайшов хтось, обмінятися музикою. Запустили Ви його флешку, спокійно обмінялися музикою, і хтось, щасливий, пішов. Він навіть не здогадується, яку “свиню” він Вам підклав. На наступний день з Вашим улюбленим комп’ютером починають відбуватися “чудеса”: програми гальмують, DVD-Rom сам “випльовує” диски, а на весь екран висвічують “гарячі” картинки з пропозицією оплатити якісь “послуги”.

Шкідливе програмне забезпечення може міститися в флешці, дискеті, DVD-диску, портативному або звичайному жорсткому диску (HDD), на Інтернет-сайті і т.д.

З підключенням до Інтернету комп’ютер вмить стає об’єктом потужної атаки ще більшої кількості різноманітних вірусів: звичайних вірусів, троянів, хробаків, RootKit, AdWare, шкідливих програм та інших.

Щодня з’являються нові шкідливі програми, над цим працюють тисячі хакерів по всій земній кулі. Розташовуються джерела вірусів на різних ресурсах мережі, у поштових повідомленнях, в сервісах миттєвих повідомлень і непомітно проникають у Ваш слабо захищений комп’ютер. Встановлення антивіруса і Firewall можуть з певною ймовірністю лікувати або видалити віруси, які вже увійшли в систему, і запобігти повторному зараженню.

Короткий перелік послуг з категорії лікування комп’ютерних вірусів:

Якщо при вході в Інтернет Ви заходите не туди, куди хотіли, а на непристойні сайти то це теж дія шкідливої програми і Ваш комп’ютер потребує лікування.

Ми встановимо Вам програму, що перевіряє Ваші листи на наявність шкідливих програм, вона буде автоматично лікувати, видаляти або переміщати заражені листи в карантин, де вірус вже не зможе завдати шкоди Вашому комп’ютеру.

З Сервісним центром TechnoTen Ви назавжди забудете про те, що таке віруси. Ми надаємо послуги лікування або видалення будь-яких вірусів з Вашої системи.

Гальмує комп’ютер? Швидше за все це віруси … не потрібно боятися – комп’ютерна допомога вже поруч!

Для того, щоб замовити фахівця, який вилікує Ваш комп’ютер від вірусів та встановить антивірус достатньо лише звернутися в наш Сервісний центр TechnoTen.