Menu

Встановлення програмного забезпечення

20/03/2018 - Програми
Встановлення програмного забезпечення

Можливо Ви подумаєте, а що тут такого складного у встановленні програм? Хочемо Вас повідомити, що встановити програму це тільки частина роботи, після встановлення програми її ще потрібно налаштувати так, щоб вона стабільно працювала.

Сервісний центр TechnoTen пропонує Вам йти в ногу з часом і використовувати новітнє програмне забезпечення. Фахівці компанії встановлять необхідну програму (офісні програми, антивірус, програми для прискорення комп’ютера, архіватори, відео-кодеки і багато чого іншого) або цілий програмний пакет у Івано-Франківську.

Наші фахівці не тільки налаштують програмне забезпечення під Ваші вимоги але й проведуть консультацію по подальшому використанню.

Раді запропонувати Вам нову послугу – «Повний пакет», в який входить встановлення операційної системи та збірки найнеобхідніших програм.

Ще один не менш важливе питання – це видалення програм.

Видалення програм може вимагатися з ряду причин: застарілі програми, програми в яких відпала потреба або програми, які перестали працювати. Ми рекомендуємо проводити видалення програм фахівцями, тому що софт, який видалено з комп’ютера залишає за собою досить багато сміття, як на дисках, так і в системно реєстрі. Потрібно пам’ятати, неправильне чищення реєстру, а також системних файлів, може призвести до збою роботи комп’ютера.

Короткий перелік послуг з встановлення програмного забезпечення:

Для того щоб встановити і налаштувати необхідне вам програмне забезпечення звертайтеся в Сервісний центр TechnoTen.