Menu

Заміна екрану на планшеті

20/03/2018 - Ремонт планшетів
Заміна екрану на планшеті

Заміна екрану на планшеті. Важливість екрану

Планшетом під силу замінити практично будь-який сучасний гаджет, від електронної книги до настільного ПК. Сенсорний екран, який виконує функції повноцінної клавіатури – головна ознака компактності планшета. Тому заміна екрану на планшеті повинна проводитися тільки спеціалістами і тільки на якісну деталь.

Однак, компактність має і зворотний бік – крихкість. Екран планшета вразливий настільки, що навіть захисній плівці не завжди під силу запобігти пошкодженню гаджета в результаті удару або падіння. Екран може тріснути або розбитися. У таких випадках в майстерні TechnoTen проводиться заміна екрану в планшеті.

Заміна екрану в планшеті. Нюанси і рекомендації

Майстри TechnoTen рекомендують захищати планшет за допомогою чохла. Як мінімум, це захистить Ваш гаджет. А головне, це допоможе заощадити гроші на ремонті.

Вся справа в пристрої планшета. Характер і вартість ремонту екрану залежить від моделі апарату і від способу фіксації сенсорного скла, а саме:

Сенсорне скло – окрема від дисплея деталь. Тоді, у разі заміни, міняється тільки скло;

Сенсор йде в зборі з дисплеєм. В такому разі ремонт сенсора виллється в заміну дисплейного модуля.

Сенсорний екран – тендітна і примхлива запчастину. Працездатність дисплея може погіршуватися не тільки від тріщин, а й від подряпин. Тому краще не ігнорувати спеціальні захисні чохли і дбайливо поводитися з гаджетом.

Але якщо Ваш планшет став жертвою падіння з потрійним сальто, і сенсорне скло все-таки тріснуло, то не варто сподіватися, що його заміна в будь-якій майстерні все виправить. Ремонт екрану планшета краще довірити досвідченим фахівцям. Далі ми розповімо чому.

Точний ремонт екрану планшета в TechnoTen.

Заміна екрану вимагає від майстра скрупульозності і професіоналізму. Ремонт починається з розбирання гаджета для того, щоб дістатися до дисплея і витягти уламки сенсорного скла. Далі кріпиться нове скло. Але є нюанс. Сенсорне скло потрібно приклеїти на оптимальній відстані від дисплея. Інакше, сенсор спрацює некоректно: або екран стане через раз відповідати на команди, або скло склеїтися з дисплеєм і почне утворювати плями.

Секрет оптимального відстані скла від дисплея знають майстри TechnoTen, тому заміна екрану на планшеті в нашій майстерні – надійний вибір і запорука якісного ремонту!