Menu

Заміна роз’єму в телефоні з гарантією

20/03/2018 - Ремонт телефонів
Заміна роз’єму в телефоні з гарантією

Сучасні телефони оснащені різними роз’ємами (micro USB для зарядного пристрою, Місго-jack 2,5 мм і mini-jack 3,5 мм для навушників), які теж ламаються. Визначити, що потрібен ремонт або заміна роз’єму в телефоні можна за такими ознаками:

Ми категорично не рекомендуємо ремонтувати такі несправності самостійно. І радимо звернутися до досвідчених фахівців з ремонту телефонів.

До переліку наших послуг входять ремонту будь-якого рівня складності, заміна роз’єму на телефоні в тому числі. Що потрібно від Вас? Принести несправний апарат в один з наших офісів, а інше – зроблять фахівці.

У яких випадках необхідна заміна роз’єму на телефоні?

Ознаки, описані вище, не завжди говорять про поломку роз’єму телефону. Несправна робота навушників або зарядки, підключених до телефону, може бути наслідком пошкодження кабелів.

Найбільш часті причини поломок роз’ємів:

Майстри TechnoTen проводять і заміну, і ремонт роз’єму телефону. Вид ремонту залежить від діагностики, яка проводиться протягом 3-х днів.

Ремонт роз’єму телефона у фахівців TechnoTen. 5 причин, чому ремонт в наших майстернях – це зручно:

Якщо у Вас не включається телефон, виламаний роз’єм, телефон не заряджається, занадто швидко заряджається або навушники працюють з перемінним успіхом – приходьте до нас. Ремонт будь-якої складності, в тому числі, заміна роз’єму в телефоні – нашим майстрам  залюбки.

Які телефони ми ремонтуємо?

Ми виконуємо ремонт телефонів всіх виробників, в тому числі: