Menu

Заміна та ремонт кнопок планшета

20/03/2018 - Ремонт планшетів
Заміна та ремонт кнопок планшета

Ремонт кнопок планшета — справа доволі важлива

Планшет прийнято вважати комп’ютером без клавіатури. Але це не означає, що на ньому немає жодної кнопки. Кнопки є, і вони виконують вкрай важливі функції:

Крім того, поєднання кнопок включення + зменшення гучності в більшості випадків відповідає за функцію Принтскрін. На деяких планшетах за фотографію екрану відповідає поєднання Home + кнопка живлення.

Одним словом, кнопки на планшетному комп’ютері грають важливу роль, починаючи з кнопки включення, несправність якої означає «сьогодні невдалий день». Але все можна виправити, якщо звернутися в СЦ «TechnoTen» і замовити ремонт кнопок планшета. Заміна кнопок планшета в нашій майстерні в Івано-Франківську збереже Ваші нерви, гроші і дорогоцінний час. Тому, що ми працюємо якісно і оперативно.

Коли потрібна заміна кнопок на планшеті?

Ремонт кнопок планшета, як і будь-який інший вид ремонту, фахівці СЦ «TechnoTen» починають з обов’язкової діагностики. Діагностика дозволяє виявити причину поломки і допомагає визначити подальший вид ремонту. Це можуть бути паяльні роботи, заміна кнопок планшета. Все залежить від причин поломок, виявлених в процесі діагностики:

Заміна та ремонт кнопок планшета у досвідчених фахівців

Якщо кнопки на планшеті зрадницьки заїдають або зовсім не реагують на натискання, тут явно потрібен ремонт кнопок планшета. Запрошуємо звернутися з несправним планшетом в СЦ «TechnoTen», де Ви отримаєте:

Ремонт кнопок планшета в наших майстернях вбереже Вас від незапланованої покупки нової техніки. Приходьте, і ми зробимо все, щоб Ваша техніка працювала як нова!