Menu

Ремонт кавоварок та кавомашин

20/03/2018 - Ремонт побутової техніки
Ремонт кавоварок та кавомашин

Ремонт кавоварок та кавомашин в Івано-Франківську

Запах запашної кави з ранку і перший ковток напою, що бадьорить – запорука гарного дня. Але раптом настав той страшний день, коли кавова машина поводиться неадекватно і потрібно шукати ремонт кавоварок в Івано-Франківську.

Ремонт  кавоварок. Симптоми поломок

Невже така рідна кавоварка випустила дух? Кави немає. Потрібен сервіс кавоварок або ремонт кавоварки? І Ви задаєтеся питанням «Де роблять якісний ремонт кавоварок в Івано-Франківську? А ремонт кавових машин в Івано-Франківську – це до кого?». Все у нас і до нас.

І серед команди СЦ «TechnoTen» є поціновувачі кави. Ми теж любимо починати день правильно, і знаємо, яким важким може бути ранок без чашки ароматної кави. До того ж ми тісно співпрацюємо з відомою компанією продажу кавоварок та кавомашин КофеIN. Від плідної співпраці ми тільки сильніші, а наші клієнти завжди задоволені якістю нашої роботи.

 Чому ремонт кавоварок потрібно робити саме в СЦ «TechnoTen»?

Розширюючи асортимент сервісного центру, ми не могли не подумати про таку послугу, як ремонт кавоварок та більш високорівневу підтримку – ремонт кавових машин.

Несправність помпи, кавоварка не включається, авоварка шумить, ремонт кавоварки Делонгі, ремонт кавоварок Саеко та інших виробників – це все по зубам майстрам сервісного центру «TechnoTen».

Отже, чому ж діагностику кавоварок і ремонт варто робити саме у нас? Тому що в нас працюють найкращі фахівці в Івано-Франківську. Ми займаємося ремонтом вже багато років і впораємося з будь-якою поломкою. Ми знаємо свою роботу і робимо її добре. Завжди.

Ремонт яких кавоварок виконують в ТехноТен?

Як і Ви, ми поважаємо кавову справу. Не вбивайте в собі мрію бути баристою! Приходьте в СЦ «TechnoTen»і наші майстри врятують Ваш кавовий апарат, і вип’ють з Вами чашечку ароматної кави. Гарантія на ремонт кавовомашин – 6 місяців.