Menu

Ремонт пилососів

20/03/2018 - Ремонт побутової техніки
Ремонт пилососів

Професійний ремонт пилососів в Івано-Франківську

Швидко і ефективно впоратися з прибиранням в будинку господаркам допомагає такий пристрій, як пилосос. З його винаходом процес прибирання став значно швидшим, зручнішим і якіснішим. Погодьтеся, складно переоцінити його внесок в наше життя. Саме тому, потрапивши в ситуацію, коли пилосос зламався, багато хто починає панікувати або відразу ж відправляються в магазин купувати новий. Але найкращим рішенням у такій ситуації буде викликати майстра по ремонту пилососів на дім. Це дозволить Вам заощадити частину грошей і повернути друге життя Вашому маленькому помічникові.

Сервісний центр «TechnoTen» протягом багатьох років виконує оперативний ремонт пилососів різних конфігурацій і моделей:

 Ми тісно співпрацюємо з виробниками побутової техніки, що дозволяє нам використовувати тільки оригінальні деталі, а значить виконувати недорогий ремонт пилососів з гарантією.

Звертаючись в наш сервісний центр ТехноТен, Ви вибираєте поєднання високого професіоналізму і найнижчих цін в місті та терміновий ремонт пилососів.

Ремонт пилососів у місті Івано-Франківську

Не варто думати, що такий пристрій як пилосос буде справно служити багато років без належного обслуговування. Для продовження терміну експлуатації пилососа варто дотримуватися всіх рекомендацій від виробника і уникати:

Якщо ж Вам не вдалося вберегти пилосос від поломки, телефонуйте нам. Ремонт пилососа на дому допоможе Вам заощадити свій час, і вже через кілька годин Ви зможете продовжити процес збирання відремонтованим пристроєм.

Високий професіоналізм наших майстрів і комплектуючі відмінної якості дають нам можливість виконувати якісний ремонт пилососів з гарантією , яка поширюється і на роботу, і на деталі.

Як зремонтувати свій пилосос?

Ви можете привезти пилосос в наш офіс на вул.Ленкавського, 28А, або ж проконсультуватися з майстром по телефону.

Серед численних послуг з післягарантійного ремонту пилососів Ви можете знайти заміну графітових щіток електромотора, заміна фільтрів, заміна крильчатки мотора, ремонт електродвигуна, заміна помпи і багато іншого.

Зателефонуйте на номер, вказаний на нашому сайті, і спеціалісти в найкоротший термін Вам допоможуть. Для того, щоб замовити ремонт пилососа у місті Івано-Франківську Вам необхідно подзвонити за номерами вказаними на сайті Сервісного центру TechnoTen.