Menu

Ремонт Apple Watch

20/03/2018 - Ремонт Apple
Ремонт Apple Watch

Ремонт Apple Watch в Івано-Франківську

Корпорація Apple буквально підсадила світ на свої продукти: мобільні телефони, планшетні комп’ютери, професійні й ультратонкі ноутбуки, системні блоки ПК. Але на цьому компанія не зупиняється і в 2014 році випускає розумні годинник iWatch. Комерційна жилка Apple виявилася і в цьому новому продукті – годинник працює повноцінно в парі з iPhone (починаючи з п’ятої моделі). Тобто купувати iWatch окремо від Айфона немає сенсу. А ось ремонт Apple Watch цілком повноцінний. Хоч вони і відрізняються конструкцією від iPhone, але в них так само б’ються екрани, періодично виникають проблеми з прошивкою і зарядкою.

Розумні годинники, як видно з назви, не просто показують час. Крім екрану, що реагує на поворот руки, iWatch дивує й іншими функціями:

Важко уявити, якими новими функціями будуть володіти наступні покоління iWatch.

Ремонт iWatch: причини й складнощі

Плідна робота виробників для нас означає одне – робота буде завжди. Вічний двигун – це не вигідно, тому у будь-якої техніки завжди будуть слабкі місця.

Найчастіші поломки Apple Watch відбуваються внаслідок ударів і падінь. В результаті потрібна заміна розрекламованого сапфірового скла. Крім заміни скла, ми усуваємо й внутрішні несправності. Так, є певні труднощі в діагностиці і ремонті через мініатюрних розмірів iWatch, але фахівці Сервісного центру «TechnoTen» труднощів не бояться, і професійно справляються з такими завданнями.

Кому довірити ремонт Apple Watch в Івано-Франківську?

Сервісному центру «ТехноТен». Приходьте до нас, і Ви самі переконаєтеся, що нам можна довіряти!