Menu

Ремонт iPhone

20/03/2018 - Ремонт Apple
Ремонт iPhone

Ремонт iPhone в Івано-Франківську

10 років тому поява iPhone викликали фурор серед мобільних гаджетів, а сьогодні «айфономанія» добралася і до нашої країни. Телефони даного бренду стали улюбленцями, тому сервіс «TechnoTen» пропонує послугу ремонт iPhone.

Ремонт iPhone. Типи поломок:

Стандартні операції щодо ремонту iPhone в TechnoTen:

Причини звернення в сервіс по ремонту iPhone:

Розбитий екран

Якщо екран розбився, сенсорне скло чи дисплей – міняти потрібно весь дисплейний модуль (дисплей +  сенсор у сборі).

Немає звуку під час розмови

Якщо не чути Вам – проблема в динаміці. Іноді при ремонті iPhone досить прочистити деталь і заміна динаміка не потрібна. Якщо не чути або погано чутно Вас – ремонт iPhone обмежується заміною мікрофону.

Батарея не тримає заряд

Можливо батарея вже віджила своє і проситься на спокій або ж вона була пошкоджена. Наш майстер проведе діагностику і призначить заміну батареї – ремонті Айфона закінчено.

Не працюють кнопки

Точніше: кнопки включення, регулювання гучності, кнопка «Home» та «Power». Якщо порушений контакт самої кнопки майстер її просто поміняє, при пошкодженні шлейфу, що з’єднує кнопки – замінить його.

Не заряджається iPhone

Зазвичай виникає при засміченні або поломці роз’єму. Інженер проведе ремонт iPhone шляхом прочищення роз’єму або заміни на нову деталь.

iPhone не включається

Для початку потрібна ретельна діагностика: не працює кнопка «power», полетіла батарея, програмний збій, вийшов з ладу контролер живлення – це все може бути причиною збою та ремонту iPhone.