Menu

Установка Windows

20/03/2018 - Програми
Установка Windows

Установка Windows в Івано-Франківську

Операційна система – це основна програма на будь-якому комп’ютері. Від виробника, версії і від того, наскільки коректно буде проведена установка Windows (ОС), залежить функціонування апарату в цілому. Зокрема, саме тому перевстановленням Віндовс повинен займатися фахівець. В Сервісному центрі TechnoTen працюють досвідчені фахівці, тому перевстановлення ОС для нас справа звична.

Навіщо потрібна переустановка Віндовс?

Придбання нового пристрою без встановленої системи.

Працювати за таким комп’ютером не вийде, бо на екрані крім курсора та базової системи BIOS Ви не побачите нічого знайомого.

Системні збої та віруси. У разі якщо ПК «висне», апарат не включається або довільно перезавантажується – найімовірніше, Вашому ПК необхідне перевстановлення Віндовс.

Перевстановлення Віндовс на нову, більш просунуту версію системи.

Установка Windows. Причини збоїв

Віруси. Якщо вірус серйозно пошкодив системні файли, для коректної роботи ПК знадобиться установка Windows, тобто заміна системи.

Збої можуть траплятися через некоректне налаштування ОС, неправилье форматування, а також якщо проводилося перевстановлення Віндовс своїми силами, поверх старої системи і т.д.

Ще однією причиною неправильної роботи, може бути «забивання» системи: безліч файлів, важкі фільми, ігри та програми.

У будь-який з перерахованих вище ситуацій, радимо скористатися допомогою фахівця, який встановить причину некоректної роботи комп’ютера і зробить правильну настройку і / або установку Віндовс, при необхідності.

Ціни на установку Windows для комп’ютерів

Фахівці СЦ «Technoten» здійснюють установку Windows в Івано-Франківську, як на ноутбуці, так і на ПК – професійно, швидко і за доступними цінами. Телефонуйте нам і проконсультуйтеся з приводу перевстановлення Windows абсолютно безкоштовно.