Menu

Ремонт мікрохвильовок

27/03/2018 - Ремонт побутової техніки
Ремонт мікрохвильовок

Ремонт мікрохвильовок в Івано-Франківську

Мікрохвильова піч стала наскільки повсякденним предметом нашого побуту, що ми не помічаємо її, поки їй не буде потрібно ремонт. І тоді стає очевидним, що без СВЧ ми просто не можемо обійтися – таким незамінним помічником вона для нас стала. З її допомогою ми не тільки розігріваємо, але і готуємо собі їжу, заощаджуючи, таким чином, власний час. Особливо незамінні печі в офісах, де установка газового обладнання неможлива із-за міркувань пожежної безпеки.

Сервісний центр ТехноТен пропонує послуги з ремонту мікрохвильовок! Ми усуваємо несправності мікрохвильовок різних брендів.

Ремонт мікрохвильових печей може знадобитися не тільки старим, але і новим моделям. Будь-яка піч – це досить примхливий побутовий прилад. Навіть самі сучасні мікрохвильові печі здатні зламатися без, здавалося б, очевидних причин. Однак, причина все-таки є, і найчастіше – це брак, отриманий при виробництві. Інша можлива причина – це неправильна експлуатація або використання в неналежних умовах.

Коли потрібно звертатися з приводу ремонту мікрохвильовій печі

НВЧ-піч – це не тільки примхлива пристрій, як було сказано вище. Це ще і досить складний пристрій, основою якої є застосування електромагнітного випромінювання. Печі безпечні, а також дуже прості в експлуатації.

Багато хто з нас не поспішають не поспішають отримати таку послугу, як ремонт мікрохвильової печі, так як прилад продовжує працювати, хай і з деякими порушеннями. Прикладом може слугувати відсутність підсвічування. Якщо в холодильнику ми можемо поміняти лампочку самі, то в мікрохвильових печах самостійна заміна просто не передбачена.

Інший приклад – відсутність обертання тарілки, розташованої по центру. Регулювання двигуна без допомоги фахівця може привести до незворотних наслідків – двигун може вийти з ладу остаточно. Це ж стосується і неполадок з сенсорними клавіатурами. Вони абсолютно точно не підлягають ремонту поза професійного сервісного центру.

Наш центр здійснює швидкий та якісний ремонт мікрохвильовок. Обов’язково звертайтесь до нас, якщо у вас є хоча б найменші підозри на несправність. Ми займаємося всіма моделями СВЧ, незалежно від виробника.

Якщо на вашій мікрохвильовій печі з’явилися навіть найдрібніші тріщини, сколи на склі, якщо вона стала по-новому шуміти або іскрити, обов’язково вимкніть її з розетки і негайно викликайте нашого майстра.

Ми зробимо все, щоб ваш прилад знову запрацював як новий!