Menu

Ремонт зволожувачів повітря в Івано-Франківську

28/03/2018 - Ремонт побутової техніки
Ремонт зволожувачів повітря в Івано-Франківську

Навіть сама надійна, якісна і бездоганна техніка залишається складним пристроєм, в роботі якого можуть виникнути проблеми. Причини неполадок зволожувачів повітря можуть бути самими різними, починаючи від низької якості води і закінчуючи зносом елементів, але в будь-якому випадку буде потрібно проведення ремонтних робіт.

Види зволожувачів повітря

Перш ніж розглядати можливі несправності та способи, які застосовуються, коли виникає необхідність відремонтувати зволожувач повітря, варто розглянути основні різновиди цих приладів.

На ринку кліматичної техніки представлені прилади різних типів, для простоти об’єднаємо їх у дві групи:

Основні неполадки

Поява проблем у роботі не завжди буває пов’язане з повним виходом приладу з ладу. У ряді випадків ремонт зволожувача повітря можна передбачити обслуговуючими роботами, повертаючи пристрій для його нормального функціонування.

Розглянемо проблеми, що зустрічаються в роботі найчастіше:

Поява неприємного запаху. Запах є свідченням того, що мембрана забруднилася і вимагає прочищення. Усунути несправність можна без залучення фахівця. Досить зняти мембрану і просто промити чистою проточною водою з миючим засобом.

Не використовується вода. При пошкодженні мембрани прилад буде працювати, але вода при цьому не використовується. Ремонтувати мембрану не доцільно, краще замінити її на нову. Така проблема може виникати і у разі перегоряння двигуна приводу мембрани. Ознакою несправності двигуна є відсутність обертання приводного валика. Діагностувати поломку дуже просто – на валику ставиться відмітка, після чого прилад включається приблизно на хвилину. Якщо валик не повертався, можна говорити про те, що двигун не працює.

Діагностика поломки зволожувача повітря

Не подається повітря. При роботі зволожувача повинен йти повітря. Якщо цього не відбувається, найімовірніше в приладі засмітилися повітряні отвори або повітрозабірний фільтр. Причиною такого явища може бути і несправний вентилятор, перегорілий електродвигун. У будь-якому випадку, діагностика і ремонт пристрою повинні проводитися фахівцями.

Прилад не працює. Всі зволожувачі працюють від електромережі. У разі розмикання ланцюга електроенергія не буде подаватися на двигун і прилад просто не включиться. При такому явищі в першу чергу потрібно перевірити підключення пристрою до мережі. Якщо зовнішніх причин не виявлено, пристрій потрібно знеструмити і викликати спеціаліста.

Вихід з ладу електроніки. У цьому випадку ремонт ультразвукових зволожувачів виконується тільки в умовах сервісного центру. При самостійному втручання ймовірність «вбити» прилад остаточно зростає в рази.

Ремонт – очевидний спосіб повернути до життя вийшов з ладу пристрій. Сервісний центр Technoten поверне ваш зволожувавч повітря до життя – ваша техніка буде працювати як нова!