Menu

Ремонт пральної машини своїми руками

11/07/2018 - Статті блогу
Ремонт пральної машини своїми руками

Ремонт пральних машин своїми руками, попередимо відразу, справа заморочлива і задоволення ризиковане, якщо тільки ви не профі в цій справі. Про те як можна ремонтувати пральну машину своїми руками, розповість сьогодні наш сайт. 

Буває, що необхідно відремонтувати несправну пральну машинку-автомат, а для виклику фахівця немає часу або грошей. У цьому випадку можна спробувати усунути несправність самостійно.

Увага! Усі роботи з ремонту пральної машини своїми руками необхідно робити при відключеному електроживленні (виключити з розетки)!

Отже, ремонт пральних машин своїми руками може бути здійснений у випадку появи таких розповсюджених поломок.

Засмітився фільтр пральної машини

Ремонт пральних машин своїми руками при засміченні фільтра нескладний. Необхідно зняти фільтр зливальної системи, прочистити його й установити на місце.

Поломка (несправність) зливного насоса

Зливальні насоси (помпи) в автоматичних пральних машинок ламаються дуже часто. Складаються помпи з так званого «равлика» і електродвигуна із крильчаткою. «Равлика» зламати можна хіба що при монтажі/демонтажі пральної машини, а електродвигуни можуть виходити з ладу набагато частіше.

Тому при самостійному ремонті пральної машини зовсім не обов’язково заміняти всю помпу, а досить замінити електродвигун, що зламався, на новий, справний. Це обійдеться дешевше.

Окремо електрична частина помпи продається в сервісних центрах і придбати її можна без особливих утруднень. Видалення несправного двигуна проводиться так:

Потім у зворотному порядку слід зробити дані дії для установки нового двигуна.

Поломка (несправність) ТЕНа

ТЕН — теплонагрівний елемент — також ламається часто. Саме поломку ТЕНа так люблять показувати в рекламах Calgon’а. Однак «не так страшний чорт, як його малюють». Визначити, що зламався теплонагрівач можна, насамперед приклавши руку до люка машинки — вода не гріється. При наявності в господарстві тестера можна «продзвонити» ТЕН, перевірити наявність опору й відсутність пробоїв на корпус.

Якщо перевірка показала, що ТЕН зламаний, необхідно його замінити. Для цього слід вийняти ТЕН з машинки:

Потім слід придбати новий ТЕН — у магазині вам запропонують точно такий же або відповідний до вашої моделі пральної машини. Новий ТЕН залишається поставити на місце.

Поломка (несправність) датчиків температури

Така несправність найбільш характерна для пральних машинок радянського зразка, у сучасних же імпортних пральних машинах поломка датчиків температури зустрічається набагато рідше.

Датчики температури можна замінити, для цього необхідно знати їх тип: замикаючі (NA), що розмикають (NC), комбіновані (NC NA), що змінюються (ME). Замикаючі датчики при досягненні необхідної температури води замикаються, що розмикають — відповідно, розмикаються. Комбіновані датчики мають 2 пари контактів, що розмикаються, що й замикаються при потрібній температурі. Мінливі датчики міняють опір при зміні температури.

Поломка (несправність) ременів

Ремені на приводі пральної машини, які вийшли з ладу, замінити не складно. Досить придбати новий ремінь відповідно до маркування або моделі пральної машини.

Ремонт пральної машини своїми руками в більш складних випадку вкрай небажаний — можна назавжди втратити можливість відновити працездатність машини.

Для швидкого та якісного ремонту вашої пральної машини рекомендуємо звернутися у наш сервісний центр Технотен, який знаходиться за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Ленкавського, 28А. Ми ремонтуємо пральні машини усіх відомих виробників!

З нами Ваша техніка буде працювати як нова!